Artikelcode (SKU): 386465 SKU leverancier: DSTSX35SE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 386465
EAN 5902013951414
SKU leverancier DSTSX35SE
Merk DEWALT
Bewerking (oppervlaktebehandeling) verzinkt
Breedte (rug) 5,6 MM
Materiaal rvs
Hoogte 35 MM
Verpakt per 3000 ST
Verkoop eenheid Stuk
Materialen beton
Dikte van het materiaal 1 MM
Afwerkingen gegalvaniseerd
Roestbestendig 1
Draaddiepte 13 MM
Kroonbreedte 5.1 MM