BLINDNIETEN ALU.4.0X14 FAR 500ST
Delen:
Artikelcode (SKU): 167792 SKU leverancier: C00011075
Specificaties
Artikelcode (SKU) 167792
EAN 8033371108480
SKU leverancier C00011075
Merk FIVE
Lengte 14 MM
Gewicht 0,965 KG
Hoogte 90 MM
Breedte 110 MM
Diameter 4x8 mm MM