Artikelcode (SKU): 123473 SKU leverancier: C00011086
Specificaties
Artikelcode (SKU) 123473
EAN 8033371110308
SKU leverancier C00011086
Merk FIVE
Lengte 10 MM
Gewicht 1,235 KG
Hoogte 90 MM
Breedte 110 MM
Diameter 4,8x10 mm MM