Artikelcode (SKU): 161156 SKU leverancier: C00011084
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161156
EAN 8033371109449
SKU leverancier C00011084
Merk FIVE
Lengte 6 MM
Gewicht 1,17 KG
Hoogte 90 MM
Breedte 110 MM
Diameter 4,8x10 mm MM