Artikelcode (SKU): 123471 SKU leverancier: C00011073
Specificaties
Artikelcode (SKU) 123471
EAN 8033371107308
SKU leverancier C00011073
Merk FIVE
Lengte 10 MM
Gewicht 0,84 KG
Hoogte 90 MM
Breedte 110 MM
Diameter 4x8 mm MM