Artikelcode (SKU): 123472 SKU leverancier: C00011074
Specificaties
Artikelcode (SKU) 123472
EAN 8033371108121
SKU leverancier C00011074
Merk FIVE
Lengte 12 MM
Gewicht 0,94 KG
Hoogte 90 MM
Breedte 110 MM
Diameter 4x8 mm MM