Artikelcode (SKU): 681630 SKU leverancier: SM0PZSN0114100100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681630
EAN 5902134704562
SKU leverancier SM0PZSN0114100100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 70 MM
Aandrijving Sw 17 ″
Diameter 14 MM
Type Met zeskantschroef V
Inhoud verpakking 10
Grondstof Nylon pa6
Afwerking Verzinkt cr3+
Diameter 2 10 MM
LENGTE 2 100 MM