Artikelcode (SKU): 681631 SKU leverancier: SM0PZSN0114100120E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681631
EAN 5902134704579
SKU leverancier SM0PZSN0114100120E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 70 MM
Aandrijving Sw 17 ″
Diameter 14 MM
Type Met zeskantschroef V
Inhoud verpakking 10
Grondstof Nylon pa6
Afwerking Verzinkt cr3+
Diameter 2 10 MM
LENGTE 2 120 MM