Artikelcode (SKU): 681626 SKU leverancier: SM0PZSN0110060100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681626
EAN 5902134704524
SKU leverancier SM0PZSN0110060100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 50 MM
Aandrijving Sw 10 ″
Diameter 10 MM
Type Met zeskantschroef V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Afwerking Verzinkt cr3+
Diameter 2 6 MM
LENGTE 2 100 MM