Artikelcode (SKU): 681628 SKU leverancier: SM0PZSN0112080100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681628
EAN 5902134704548
SKU leverancier SM0PZSN0112080100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 60 MM
Aandrijving Sw 13 ″
Diameter 12 MM
Type Met zeskantschroef V
Inhoud verpakking 15
Grondstof Nylon pa6
Afwerking Verzinkt cr3+
Diameter 2 8 MM
LENGTE 2 100 MM