Artikelcode (SKU): 681629 SKU leverancier: SM0PZSN0112080120E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681629
EAN 5902134704555
SKU leverancier SM0PZSN0112080120E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 60 MM
Aandrijving Sw 13 ″
Diameter 12 MM
Type Met zeskantschroef V
Inhoud verpakking 15
Grondstof Nylon pa6
Afwerking Verzinkt cr3+
Diameter 2 8 MM
LENGTE 2 120 MM