Artikelcode (SKU): 681414 SKU leverancier: SM0IPHN001001204
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681414
EAN 5902134230863
SKU leverancier SM0IPHN001001204
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V