Artikelcode (SKU): 169709 SKU leverancier: SM0IPHN001001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169709
EAN 5902134201733
SKU leverancier SM0IPHN001001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V