Artikelcode (SKU): 681415 SKU leverancier: SM0IPHN001001404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681415
EAN 5902134230887
SKU leverancier SM0IPHN001001404
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V