Artikelcode (SKU): 169710 SKU leverancier: SM0IPHN001001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169710
EAN 5902134201740
SKU leverancier SM0IPHN001001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V