Artikelcode (SKU): 681416 SKU leverancier: SM0IPHN001001604
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681416
EAN 5902134230900
SKU leverancier SM0IPHN001001604
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V