Artikelcode (SKU): 169711 SKU leverancier: SM0IPHN001001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169711
EAN 5902134201757
SKU leverancier SM0IPHN001001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V