Artikelcode (SKU): 681417 SKU leverancier: SM0IPHN001001804
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681417
EAN 5902134230924
SKU leverancier SM0IPHN001001804
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V