Artikelcode (SKU): 169712 SKU leverancier: SM0IPHN001002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169712
EAN 5902134201764
SKU leverancier SM0IPHN001002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V