Artikelcode (SKU): 681419 SKU leverancier: SM0IPHN001002204
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681419
EAN 5902134230962
SKU leverancier SM0IPHN001002204
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V