Artikelcode (SKU): 681420 SKU leverancier: SM0IPHN001002604
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681420
EAN 5902134230986
SKU leverancier SM0IPHN001002604
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V