Artikelcode (SKU): 681423 SKU leverancier: SM0IPHN011001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681423
EAN 5902134211657
SKU leverancier SM0IPHN011001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V