Artikelcode (SKU): 681425 SKU leverancier: SM0IPHN011001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681425
EAN 5902134211633
SKU leverancier SM0IPHN011001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V