Artikelcode (SKU): 681426 SKU leverancier: SM0IPHN011001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681426
EAN 5902134211626
SKU leverancier SM0IPHN011001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V