Artikelcode (SKU): 681428 SKU leverancier: SM0IPHN011002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681428
EAN 5902134211602
SKU leverancier SM0IPHN011002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V