Artikelcode (SKU): 681429 SKU leverancier: SM0IPHN011002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681429
EAN 5902134211596
SKU leverancier SM0IPHN011002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Kleur Grijs ral 7035 RAL 9010
Diameter 10 MM
Type Isol.plug s-iph iso smart 10mm V