Artikelcode (SKU): 681522 SKU leverancier: SM0MIP0010801103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681522
EAN 5902134198019
SKU leverancier SM0MIP0010801103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V