Artikelcode (SKU): 681523 SKU leverancier: SM0MIP0010801104
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681523
EAN 5902134198262
SKU leverancier SM0MIP0010801104
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V