Artikelcode (SKU): 681524 SKU leverancier: SM0MIP0010801403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681524
EAN 5902134198026
SKU leverancier SM0MIP0010801403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V