Artikelcode (SKU): 681525 SKU leverancier: SM0MIP0010801404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681525
EAN 5902134198279
SKU leverancier SM0MIP0010801404
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V