Artikelcode (SKU): 681526 SKU leverancier: SM0MIP0010801703
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681526
EAN 5902134198033
SKU leverancier SM0MIP0010801703
Merk PGB FASTENERS
Lengte 170 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V