Artikelcode (SKU): 681527 SKU leverancier: SM0MIP0010801704
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681527
EAN 5902134198286
SKU leverancier SM0MIP0010801704
Merk PGB FASTENERS
Lengte 170 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V