Artikelcode (SKU): 681528 SKU leverancier: SM0MIP0010802003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681528
EAN 5902134198040
SKU leverancier SM0MIP0010802003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V