Artikelcode (SKU): 681529 SKU leverancier: SM0MIP0010802004
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681529
EAN 5902134198293
SKU leverancier SM0MIP0010802004
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V