Artikelcode (SKU): 681530 SKU leverancier: SM0MIP0010802503
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681530
EAN 5902134198064
SKU leverancier SM0MIP0010802503
Merk PGB FASTENERS
Lengte 250 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V