Artikelcode (SKU): 681531 SKU leverancier: SM0MIP0010802504
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681531
EAN 5902134198316
SKU leverancier SM0MIP0010802504
Merk PGB FASTENERS
Lengte 250 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V