Artikelcode (SKU): 681532 SKU leverancier: SM0MIP0010803003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681532
EAN 5902134198071
SKU leverancier SM0MIP0010803003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V