Artikelcode (SKU): 681533 SKU leverancier: SM0MIP0010803004
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681533
EAN 5902134198323
SKU leverancier SM0MIP0010803004
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Diameter 8 MM
Type Schijf 35mm V