Artikelcode (SKU): 681642 SKU leverancier: SM0RPCN011001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681642
EAN 5902134719719
SKU leverancier SM0RPCN011001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM