Artikelcode (SKU): 681644 SKU leverancier: SM0RPCN011001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681644
EAN 5902134719726
SKU leverancier SM0RPCN011001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM