Artikelcode (SKU): 681646 SKU leverancier: SM0RPCN011001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681646
EAN 5902134719733
SKU leverancier SM0RPCN011001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM