Artikelcode (SKU): 681690 SKU leverancier: SM0RPTN401001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681690
EAN 5902134725888
SKU leverancier SM0RPTN401001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM