Artikelcode (SKU): 681691 SKU leverancier: SM0RPTN401001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681691
EAN 5902134725895
SKU leverancier SM0RPTN401001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM