Artikelcode (SKU): 681692 SKU leverancier: SM0RPTN401001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681692
EAN 5902134728001
SKU leverancier SM0RPTN401001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM