Artikelcode (SKU): 681693 SKU leverancier: SM0RPTN401001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681693
EAN 5902134728018
SKU leverancier SM0RPTN401001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM