Artikelcode (SKU): 681682 SKU leverancier: SM0RPTN01100100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681682
EAN 5902134713038
SKU leverancier SM0RPTN01100100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM