Artikelcode (SKU): 681683 SKU leverancier: SM0RPTN01100120E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681683
EAN 5902134713045
SKU leverancier SM0RPTN01100120E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM