Artikelcode (SKU): 130542 SKU leverancier: SM0RPTN011001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130542
EAN 5902134712819
SKU leverancier SM0RPTN011001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM