Artikelcode (SKU): 681684 SKU leverancier: SM0RPTN01100140E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681684
EAN 5902134713052
SKU leverancier SM0RPTN01100140E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM