Artikelcode (SKU): 130543 SKU leverancier: SM0RPTN011001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130543
EAN 5902134712826
SKU leverancier SM0RPTN011001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM